Stacje obrotowe

 

Produkujemy na zamówienie stacje obrotowe oraz wózki szynowe i systemy karuzelowe zgodnie z wytycznymi klienta.


Projektujemy, budujemy oraz wdrażamy systemy transportu, których częścią są stacje obrotowe oraz wózki przejezdne zbudowane zgodnie z wymaganiami klienta.


Wózki oraz stacje można łączyć z innymi maszynami, takimi jak przenośniki, podnośniki, manipulatory, tworząc całe systemy logistyczne.


Powyższe urządzania występują zarówno w wersjach ręcznych, nienapędzanych jak również w pełni zautomatyzowanych. W wersjach napędzanych szczególnie interesujące są rozwiązania umożliwiające bezstykowy przesył prądu, co powala na elastyczne projektowanie i bezpieczną eksploatację linii.
                  

Aby zachować sztywność maszyny, są one standardowo wykonywane z profili stalowych, malowanych proszkowo, opcjonalnie są dostępne rozwiązania ocynkowane.


stacja obrotowaSystem karuzelowy dla kontenerów

Karuzela pozwala na ciągłe podawanie pojemników, spełniając jednocześnie funkcję bufora. 
Z uwagi na rozmiary maszyny, jest ona zbudowana na bazie stabilnej konstrukcji szkieletowej, zabezpieczonej przed korozją poprzez cynkowanie ogniowe.
Elementem napędowym jest silnik elektryczny. Istnieje możliwość integracji z innymi systemami mechanicznymi lub automatyki w celu zapewnienia optymalnego działania.

System dostępny jest dla różnych wielkości kontenerów, ładowności.
Karuzela może posiadać od 2 do 8 stanowisk.


system karuzelowy dla kontenerów

Powyżej przedstawiamy aplikację systemu obrotowego dla 4 stanowisk


system karuzelowy dla kontenerów

 Widok gabarytów systemu obrotowego dla kontenerów.


Copyright © 2009 MGFprojekt Wykonanie: Bizzit